Neler Yaptık?

 • İPRAGAZ'DAN

  BİR İLK DAHA

  İpragaz’ın kan bağışının artırılması amacıyla Türk Kızılayı Kadın Kolları ile gerçekleştirdiği, “Kan Kardeşiyiz” projesi büyük ilgi gördü. Devlet Bakanı Nimet Çubukçu’nun katılımı ile başlayan projede 15 ilde 4000 ünite kan ile bir rekor kırıldı.

 • CİF PROJELERİ

  Cif Tarihi Yenileme ve Temizlik Projeleri kapsamında Taksim Cumhuriyet Anıtı Restorasyonu, Şehir Hatları Vapurları, Bandırma Feribotları, Belediye Otobüsleri ve Köprü Gişelerinin temizliği ile

  Nikahta Cif var projeleri gerçekleştirildi.

 • İPRAGAZ 

  MARİNGAS

  Muğla’nın dünyaca ünlü Dalyan Kanallarında sefer yapan teknelerinde test edildi. Teknelerin sintine ve yakıt atıkları ile kanalı kirletmesinin önüne geçilmesinde etkin bir rol oynayabilecek Maringas sessizliği ile tam not aldı.

 • EĞİTİM SEFERBERLİĞİ

  İpragaz ''Eğitim Seferberliği''.

  Devlet-özel sektör işbirliği ile geliştirilen proje tarihe geçti. İpragaz, bu projesiyle 2 bin bayisine ve 4 bin servis elemanına güvenli LPG kullanım tekniği ve müşteri ilişkileri konusunda eğitim verdi.

 • COLA TURKA

  Doritos A La Turca – Cem Yılmaz işbirliği Esma Sultan Yalısı'nda düzenlenen basın toplantısıyla duyuruldu. Gecede, yayına giren reklam filminden ve kamera arkası görüntüler gösterildi.

 • BİRLİKTE YAŞAM

  İngiliz Emlak Şirketi Parador Properties’in Birlikte Yaşam (Living Together) projesi protokolü Didim’de imzalandı.

  Proje; yaşamak için Didim ve Bodrum’u seçen yabancılar ile yerel halkı kaynaştırmayı amaçlıyordu.

 • IPRU İSTANBUL TOPLANTISI

  Uluslararası Karayolu Yolcu Taşımacılığı Birliğinin (IPRU) İstanbul toplantısı Comvex Fuarı programı içinde yer alan toplantısına Ukrayna, Romanya, Slovenya, B.Hersek, Gürcistan, Sırbistan, Bulgaristan ve Hırvatistan katıldı.

 • KNORR

  HAZIR ÇORBA

  Unilever Dünya Başkanı Niall Fitzgerald; Knorr Çorba Kazanı Kaynıyor projesinde Küçükyalı Çocuk Yuvası'nda çocuklara kendi elleriyle pişirdiği çorbayı, çocuklarla birlikte içti. Dünya başkanı daha sonra çocuklarla sevgi duvarına el izlerini bıraktı.

 • SAIPEM 7000 BOĞAZDAN GEÇTİ

  Mavi akım projesinde Karadeniz’e boru döşeyen dev Saipem 7000'in boğazdan geçişi saatleri aldı. Köprü nedeniyle aldığı su ile seviyesini düşüren Saipem 7000'in Karadeniz’e geçişi 8 kamera ile yerli ve yabancı TV kanallarına canlı aktarıldı.

 • TETRA PAK ÇEVRE

  KURULTAYI

  Dünyanın ilk Çocuk Çevre Kurultayı Ankara’da yapıldı. Yerli ve yabancı 12-14 yaş grubundaki çocuğun hazırladığı ''Sonuç Bildirgesi'' dünya liderlerine gönderilmesi isteğiyle dönemin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’e takdim edildi.

 • İLK ALO

  Türkiye’nin 3.GSM operatörü ARIA hattı ile ilk görüşmeyi dönemin Ulaştırma Bakanı Enis Öksüz ile dönemin Başbakan’ı Bülent Ecevit yaptı. Toplantıya basının önde gelen isimleri ile İtalya’dan gelen özel konuklar da katıldı.

 • GKN DRIVELINE TÜRKİYE'DE

  Dünyanın lider otomotiv güç aktarma bileşenleri ve sistemleri tedarikçisi GKN Driveline Türkiye tesisileri törenle açıldı, üretim merkezi olarak Eskişehir’i seçen İngiliz GKN Driveline’in açılışta 51. kuruluş yıl dönümünü de kutladı.

 • NOVO NORDISK

  Novo Nordisk’in, Changing Diabetes, ''Diyabeti Değiştiriyoruz'' projesinin

  Türkiye lansmanına dünyaca ünlü Diyabet uzmanı Prof. Dr. Alan J. Garber ve proje Türkiye sorumlusu Prof. Dr. Şazi İmamoğlu da konuşmacı olarak katıldı.

 • NOVARTİS TESİSLERİ

  Sandoz ve Ciba’nın 1996’da birleşmesinden sonra dünyada Novartis adıyla kurulan ilk fabrika İstanbul Kurtköy’de açıldı. Tesisin açılışını Novartis CEO’su Dr. Daniel Vasella Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu ile birlikte yaptı.

 • 2. İLETİŞİM KONGRESİ

  Türkiye’nin ikinci iletişim kongresine Arİa sponsor oldu. İletişim Fakülteleri ve çeşitli alanlardaki iletişim uzmanlarının bir araya geldiği toplantıdaki rapor ve sunumları bir kitap halinde tüm iletişim fakültelerine gönderildi.

 • HAZİNE DAİRESİ YENİLENDİ

  Topkapı Sarayı Müzesi Hazine Dairesi'nin renovasyonunu GİLAN gerçekleştirdi. Çalışmalarının tamamlanması ile hazine dairesi çok sayıda davetlinin katıldığı muhteşem bir törenle açıldı.

 • RAMA'NIN DEV EKMEĞİ

  Rama Margarin ''Dev Ekmek'' projesi ile bir rekora imza attı. Rekor için Park Orman'da tüketicilerin de katlımı ile gerçekleştirilen bir piknik; Ebru Şallı, Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin katılımıyla tam bir şölene dönüştü.

 • SANDOZ TÜRKİYE

  Sandoz, yıllar sonra Novartis’in dünyanın en büyük jenerik ilaç üreticisi olarak Türkiye’de pazara geri döndü. Sandoz’un Türkiye’ye gelişi Conrad otelde düzenlenen basın toplantısı ile duyuruldu.

 • BOSPHORUS CITY SİNPAŞ

  SİNPAŞ Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Bosphorus City projesinin lansmanı; dünyanın en popüler sanatçılarından biri olmanın yanı sıra 1.5 milyar USD’yi aşan gayrimenkul yatırımları ile dikkat çeken Julio Iglesias’ın katılımıyla yapıldı.

 • OKUMA ODALARI

  Tuzlu çerez lideri Frito Lay, okula hazırlık ve okul süresince çocuğun duygusal, sosyal, bilişsel gelişiminin desteklenmesi amacıyla Adıyaman, Batman ve Nusaybin de açtığı “Çocuk Okuma Odaları“ ile önemli bir projeye imza attı.

 • OMO KADINLAR KULÜBÜ

  OMO Kadınlar Kulübü ile kadınlarla duygusal bağ oluşturan, onlara kendilerini özel ve önemli hissettiren, yetenek ve becerilerini ön plana çıkarmalarına yardımcı olmayı ve gerektiğinde kulübün kadınların sığınacağı bir çatı yaratmayı başardı.

 • TETRA PAK DÖNÜŞÜM PROJESİ

  Tetra Pak'ın karton süt kutularının toplanıp yeniden değerlendirilmesi projesi ile toplanan Tetra Pak karton kutuların dönüşümü ile yapılan mobilyalar çocuk yuvalarına bağışlandı.

 • DORİTOS

  A LA TURCA

  Cem Yılmaz’ın Doritos A La Turca reklam filmi Esma Sultan Yalısı'nda düzenlenen basın toplantısıyla duyuruldu. Gecede, yayına girecek yeni reklam filminden kesitler ve kamera arkası görüntüler de gösterildi.

İş Ortaklarımız

HS LOGO1.png
HSLOGO3333-1.png

_

İletişim Bilgileri

Adres: Levazım, Koru Sokak, Korukent, A3 Blok, D:6, 34340 Beşiktaş, İSTANBUL
Telefon: 0212 274 30 48
Email: info@greenactive.com

© 2019 greenactive PR, tüm hakları saklıdır.