Sürdürülebilirlik

''17 Hedef, 17 Proje, hedeflerinizi belirleyin...''

GR  W WITH G  ALS

Vazgeçilmez Önceliğimiz Sürdürülebilirlik


Günümüzde büyümenin adı artık Sürdürülebilirlik. Kurumlar büyük fedakarlıklarla belirlenen hedeflere ulaşmak için çabalıyor. Atılacak adımların başarıya ulaşması, dayanışma ve ortaklık gerektiriyor.
Sürdürülebilirlik adına yaratılacak değerler için ortaklık vazgeçilmez önceliğimiz.

Sürdürülebilirlik
Sürdürülebilir bir yaşamın temelleri atılırken, greenactive PR olarak biz de sürdürülebilir gelecek ve daha iyi bir dünya için etik değer ve ilkeleri üzerine kurulu yaratıcı ve örnek projelerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.


2012 yılından bu yana yapılan çalışmaların sonucunda , “İnsanlar, gezegen ve refah” odaklı 17 Sürdürülebilirlik hedefi belirlendi. Bu hedefler Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda dünya liderleri tarafından da kabul edilerek imzalandı.


Söz konusu hedeflerde; 2030 yılına kadar tüm dünyada açlık ve yoksulluğu yok etme, insanlar, bölgeler ve ülkeler arasındaki eşitsizliği azaltma, iklim değişikliğiyle etkili mücadele, çevrenin korunması, cinsiyetler arası eşitlik, ekonomik büyüme, kaliteli eğitim ve herkese ulaşılabilir enerji sağlama gibi 17 genel konu üzerinde küresel dayanışma ve ortaklık sağlanması amaçlanıyor.


Bütün kurum, kuruluşlar ve hayatımızdaki markalar bu hedefler doğrultusunda çalışmalarını yoğunlaştırdı. Ancak sürdürülebilir iyi bir gelecek için atılacak adımların başarıya ulaşması, dayanışma ve ortaklık gerektiriyor.


Bu nedenle kurumlarımızın başarılı sürdürülebilirlik anlayışına ve buna bağlı uygulamalarına, projelerine, toplumun; yani tüketicinin katılımı ve destek vermesi şart.


Kurumların ve özellikle markaların bu konudaki beklentilerini biliyoruz. Biz bu beklentilerini çözmeyle, toplum için anlamlı kampanya ve projeler yaratmalarına yardımcı olacak kabiliyete sahibiz.


Başlangıçtan bu yana doğal bir içgüdüyle her işte değişmez hedefimiz sürdürülebilirlikti. Bunu da müşterilerimiz için tasarladığımız ve hayata geçirdiğimiz pek çok projemizde ortaya koyduk. Bunun mutluluğunu; ilk olmanın onurunu yaşıyoruz.

"Daha yaşanabilir bir dünya ve daha güzel bir gelecek için; sürdürülebilirlik ve değer yaratılacak ortaklıklarda buluşmak dileğiyle..."

GR  W T   ZER

yutaklogo

AYAK IZINIZ DEGER YARATSIN

Nasil, nerede, ne yapariz? Diye dusunmeyin. Kalici deger yaratacak ortakliklarla yurutulecek buyuk

ozel projeleri gorun.

İş Ortaklarımız

HS LOGO1.png
HSLOGO3333-1.png

_

İletişim Bilgileri

Adres: Levazım, Koru Sokak, Korukent, A3 Blok, D:6, 34340 Beşiktaş, İSTANBUL
Telefon: 0212 274 30 48
Email: info@greenactive.com

© 2019 greenactive PR, tüm hakları saklıdır.